ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ БАЛЕРИНИ W262
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ БАЛЕРИНИ W262
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ БАЛЕРИНИ W262
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ БАЛЕРИНИ W262
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ БАЛЕРИНИ W262
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ БАЛЕРИНИ W262

ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ БАЛЕРИНИ W262

Regular price
121.60 лв
Sale price
121.60 лв
Regular price
152.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

  • 100% Естествен велур

Вътрешна част: 

  •  100% Естествена кожа

Подметка: 

  • Олекотена гьонена подметка

Тежест: 0,5кг (чифт)