DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
 • Load image into Gallery viewer, DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
 • Load image into Gallery viewer, DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
 • Load image into Gallery viewer, DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
 • Load image into Gallery viewer, DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
 • Load image into Gallery viewer, DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
 • Load image into Gallery viewer, DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
 • Load image into Gallery viewer, DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
 • Load image into Gallery viewer, DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202
 • Load image into Gallery viewer, DARIS ДАМСКИ ОБУВКИ ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202

ВИСОКИ ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3202

Regular price
114.00 лв
Sale price
114.00 лв
Regular price
228.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.Лицева част: 

 • Естествена кожа 
 • Естествен велур
 • Естествен лак

Вътрешна част:  

 • Мек, дишащ текстил

Подметка: 

 • Олекотена гума - Термокаучук
 • Височина в петата - 5.5см 
 • Височина в пръстите - 4.5см 

Тежест: 1кг