ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155

ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 3155

Regular price
48.30 лв
Sale price
48.30 лв
Regular price
69.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: Естествена кожа

Вътрешна част: Естествен телешки хастар.

Подметка: Гьон, подлепен с мека пеногума.

 

x