ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
 • Load image into Gallery viewer, ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
 • Load image into Gallery viewer, ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
 • Load image into Gallery viewer, ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
 • Load image into Gallery viewer, ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
 • Load image into Gallery viewer, ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
 • Load image into Gallery viewer, ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
 • Load image into Gallery viewer, ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
 • Load image into Gallery viewer, ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226
 • Load image into Gallery viewer, ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226

ЕЛЕГАНТНИ ДАМСКИ ОБУВКИ НА ТОК W226

Regular price
126.40 лв
Sale price
126.40 лв
Regular price
158.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • 100% Естествена кожа тип лак

Вътрешна част:  

 • 100% Естествена кожа
 • Стелка от естествена кожа, подлепена с мек дунапрен.

Подметка: 

 • Гьон с ток
 • Височина на тока - 9см 

Тежетс: 0,55кг