ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301

ДАМСКИ ВЕЛУРЕНИ ОБУВКИ R2301

Regular price
198.00 лв
Sale price
198.00 лв
Regular price
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • 100% Естесвен велур

Вътрешна част: 

 • 100% Естествена кожа 
 • Стелка от естествена кожа, подлепена с мека гума. 

Подметка: 

 • Олекотена гума - Термокаучук

- Височина при пръстите: 2см

- Височина при петата: 6,5см

Тежест: 0,940кг