ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036

ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 3036

Regular price
89.60 лв
Sale price
89.60 лв
Regular price
128.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: Естествена кожа, лак и велур, комбинирани с мек текстил.

Вътрешна част: Мек текстил.

Подметка:  Олекотена гума

x