ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914
ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914
ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914
ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914
ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914

ДАМСКА МАРАТОНКА ID: 2914

Regular price
103.60 лв
Sale price
103.60 лв
Regular price
148.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: Естесвени кожа и велур. 

Вътрешна част: Мек, маратонков текстил. 

Ходило: Олекотена гума EVA

x