ДАМСКА БОТА ID: 2354
ДАМСКА БОТА ID: 2354
ДАМСКА БОТА ID: 2354
ДАМСКА БОТА ID: 2354
ДАМСКА БОТА ID: 2354
ДАМСКА БОТА ID: 2354
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА ID: 2354
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА ID: 2354
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА ID: 2354
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА ID: 2354
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА ID: 2354
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА ID: 2354

ДАМСКА БОТА ID: 2354

Regular price
69.00 лв
Sale price
69.00 лв
Regular price
138.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: Естествена кожа. 

Вътрешна част: Естествен хастар и мек текстил.

Подметка: Олекотена гума - EVA 

Височина в петата: 5см 

Височина в пръстите: 3,5см  

x