ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851
  • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851

ДАМСКА ЧЕХЛА ID: 2851

Regular price
34.00 лв
Sale price
34.00 лв
Regular price
68.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: Естествена кожа – Кавалино

Вътрешна част: Естествен телешки хастар.

 

Подметка: Гьон, подлепен с мека пеногума.

x