МЪЖКА КУБИНКА 77465
МЪЖКА КУБИНКА 77465
МЪЖКА КУБИНКА 77465
МЪЖКА КУБИНКА 77465
МЪЖКА КУБИНКА 77465
МЪЖКА КУБИНКА 77465
МЪЖКА КУБИНКА 77465
МЪЖКА КУБИНКА 77465
МЪЖКА КУБИНКА 77465
МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465
 • Load image into Gallery viewer, МЪЖКА КУБИНКА 77465

МЪЖКА КУБИНКА 77465

Regular price
198.00 лв
Sale price
198.00 лв
Regular price
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • 100% Естесвена кожа

Вътрешна част: 

 • 100% Естествена кожа

Подметка: 

 • Олекотена гума 

- Височина при пръстите: 2см

- Височина при петата: 3см

x