ДАМСКА БОТА 53574
ДАМСКА БОТА 53574
ДАМСКА БОТА 53574
ДАМСКА БОТА 53574
ДАМСКА БОТА 53574
ДАМСКА БОТА 53574
ДАМСКА БОТА 53574
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 53574
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 53574
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 53574
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 53574
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 53574
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 53574
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 53574

ДАМСКА БОТА 53574

Regular price
150.40 лв
Sale price
150.40 лв
Regular price
188.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естесвен велур

Вътрешна част: 

 • Естесвен хастар

Подметка: 

 • Олекотена гума
 • Височина на тока - 9см 
 • Височина при пръстите - 3см
x