ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626

ДАМСКИ КЕЦОВЕ 3626

Regular price
168.00 лв
Sale price
168.00 лв
Regular price
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естествена кожа 
 • Естествен велур

Вътрешна част:  

 • Естествена кожа

Подметка: 

 • Олекотена гума - Термокаучук
 • Височина в петата - 3см 
 • Височина в пръстите - 2см 
x