ДАМСКА БОТА 3497
ДАМСКА БОТА 3497
ДАМСКА БОТА 3497
ДАМСКА БОТА 3497
ДАМСКА БОТА 3497
ДАМСКА БОТА 3497
ДАМСКА БОТА 3497
ДАМСКА БОТА 3497
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 3497
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 3497
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 3497
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 3497
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 3497
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 3497
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 3497
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА БОТА 3497

ДАМСКА БОТА 3497

Regular price
272.00 лв
Sale price
272.00 лв
Regular price
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • 100% Естесвен велур

Вътрешна част: 

 • Естесвен хастар
 • Мек текстил.

Подметка: 

 • Гьон с ток

- Височина на тока: 8,5см 

x