ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3470
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3470

ДАМСКА МАРАТОНКА 3470

Regular price
168.00 лв
Sale price
168.00 лв
Regular price
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естесвена кожа
 • Естесвен велур

Вътрешна част: 

 • Мек текстил

Подметка: 

 • Олекотена гума

оценка

x