ДАМСКА КУБИНКА 3467
ДАМСКА КУБИНКА 3467
ДАМСКА КУБИНКА 3467
ДАМСКА КУБИНКА 3467
ДАМСКА КУБИНКА 3467
ДАМСКА КУБИНКА 3467
ДАМСКА КУБИНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА КУБИНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА КУБИНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА КУБИНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА КУБИНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА КУБИНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА КУБИНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА КУБИНКА 3467

ДАМСКА КУБИНКА 3467

Regular price
153.60 лв
Sale price
153.60 лв
Regular price
192.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естесвена кожа
 • Естесвен велур

Вътрешна част: 

 • Естесвен хастар
 • Мек текстил.

Подметка: 

 • Термокаучук

- Височина при пръстите: 1,5см

- Височина при петата: 2,5см

x