ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3467
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3467

ДАМСКА МАРАТОНКА 3467

Regular price
153.60 лв
Sale price
153.60 лв
Regular price
192.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естесвена кожа
 • Естесвен велур

Вътрешна част: 

 • Мек текстил.

Подметка: 

 • Олекотена гума - полиуретан

- Височина при пръстите: 2см

- Височина при петата: 4,5см

x