ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3316
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3316

ДАМСКА МАРАТОНКА 3316

Regular price
162.00 лв
Sale price
162.00 лв
Regular price
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естествена кожа, тип шагрен 

Вътрешна част: 

 • Естесвена кожа 

Подметка: 

 • Термокаучук

Височина:

 • 4см при петата 
 • 3см при пръстите 
x