ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3314
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3314

ДАМСКА МАРАТОНКА 3314

Regular price
148.00 лв
Sale price
148.00 лв
Regular price
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естествена кожа 
 • Естествен велур
 • Текстил 

Вътрешна част: 

 • Мек текстил

Подметка: 

 • Олекотена гум - EVA, двуцветна 
x