ДАМСКИ САНДАЛ 3303
ДАМСКИ САНДАЛ 3303
ДАМСКИ САНДАЛ 3303
ДАМСКИ САНДАЛ 3303
ДАМСКИ САНДАЛ 3303
ДАМСКИ САНДАЛ 3303
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ САНДАЛ 3303
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ САНДАЛ 3303
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ САНДАЛ 3303
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ САНДАЛ 3303
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ САНДАЛ 3303
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКИ САНДАЛ 3303

ДАМСКИ САНДАЛ 3303

Regular price
64.00 лв
Sale price
64.00 лв
Regular price
128.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естесвен велур

Вътрешна част: 

 • Естесвена кожа 

Подметка: 

 • Олекотена гума - EVA 
 • Височина при пръстите - 4см
 • Височина при петата - 8,5см 
x