ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3036
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 3036

ДАМСКА МАРАТОНКА 3036

Regular price
103.60 лв
Sale price
103.60 лв
Regular price
148.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естесвена кожа 
 • Естесвен лак 
 • Естесвен велур 
 • Текстил

Вътрешна част:  

 • Мек, маратонков хастар. 

Подметка: 

 • Олекотена гума - EVA 
 • Височина в петата - 3,5см 
 • Височина в пръстите - 2см 
x