ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 2620
 • Load image into Gallery viewer, ДАМСКА МАРАТОНКА 2620

ДАМСКА МАРАТОНКА 2620

Regular price
96.60 лв
Sale price
96.60 лв
Regular price
138.00 лв
Sold out
unit price
per 
taxes included Shipping calculated at checkout.

Лицева част: 

 • Естествена кожа 
 • ЕКО глитер
 • Текстил 

Вътрешна част: 

 • Мек текстил

Подметка: 

 • Олекотена гум - EVA
x